HOBBY

Rallycross Cup 2015

Technické předpisy k tomuto seriálu jsou ke stažení níže jedná se o dokumenty J-Rallycross, Prováděcí ustanovení a Bezpečnostní výbava, veškeré otázky směřujte na e-mail: rallycross-cup@email.cz nebo rallycross-cup@seznam.cz

Přihlášku do seriálu je třeba učinit před sezónou, a to také na emailu: rallycross-cup@email.cz nebo rallycross-cup@seznam.cz,organizátoři vám potvrdí číslo a určí datum testování. Testování vozů je zdarma.

Závody se nejedou jen na jedné trati ale na více tratích, jednotlivé termíny závodů:

DATUM AKCE MÍSTO DEN
2.5. RALLYCROSS CUP SEDLČANY SOBOTA
13.6. RALLYCROSS CUP SEDLČANY SOBOTA
4.7. RALLYCROSS CUP DOMAŽLICE SOBOTA
8.8. RALLYCROSS CUP SEDLČANY SOBOTA
22.8. RALLYCROSS CUP ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM SOBOTA
31.10. RALLYCROSS CUP SOSNOVÁ SOBOTA
pozn. Rožmitál pod Třem. je zatím s otazníkem - musí dojít ke zvětšení trati a zázemí

Auto Rally Cross 2015

Jedná se o nezměněné závody, které se v Sedlčanech jely v sezóně 2014. Veškeré organizační záležitosti jsou obdobné předchozím závodům. Pořadatelé však upravili technické předpisy - zpřísnili bezpečnostní vybavení vozu.

Technické předpisy k tomuto seriálu jsou ke stažení na http://kotlina-sedlcany.cz/hobby/ a jedná se o dokument Předpisy autorallycross 2015.
Přihlášky a dotazy k těmto závodům se zasílají na email: hobbykotlina@email.cz

DATUM ZÁVODŮ:
DATUM NÁZEV MÍSTO DEN
25.04. HOBBY AUTORALLYCROSS SEDLČANY SO
06.06. HOBBY AUTORALLYCROSS SEDLČANY SO
25.07. HOBBY AUTORALLYCROSS SEDLČANY SO
29.8. HOBBY AUTORALLYCROSS SEDLČANY SO
31.12. HOBBY AUTORALLYCROSS SEDLČANY ČT

Nové technické a sportovní předpisy pro amatérské závody na sedlčanské kotlině pro rok 2015!!!

Předpisy autorallycross 2015

Předpisy autorallycross 2015

J. Rallycross

Prováděcí ustanovení pro Rallycross Cup o Pohár Chlazení Novák pro rok 2015

Prováděcí ustanovení

Bezpečnostní výbava (skupina N, A)

Bezpečnostní výbava

 
 
 
 

Silvestrovský rallycross v Sedlčanech

Poslední den v roce již tradičně patřil volnému podniku rallycross. Silvestrovský závod v sedlčanské kotlině tak uzavřel dveře za závodní sezónou roku 2014.

Na Sedlčanské trati se i přes nesjízdnost některých komunikací sešlo 80 jezdců se svými speciály a diváky po celý den bavili divokými honičkami, smyky na sněhu a rozbředlé šotolině. Pořadatelé připravili pro diváky zajímavou podívanou již v kvalifikačních jízdách, když pouštěli do jednotlivých jízd více než 10 vozidel oproti standardním 6ti vozům. Do finále pak postupovali všichni jezdci, kterým vydržela technika, a startovalo se také v počtu deset vozů v jednotlivých finálových jízdách.

Divácká kulisa byla také výborná. I přes mrazivé počasí se na sedlčanské kotlině sešlo přes 400 diváků a vytvořili tak jezdcům skvělou atmosféru.

Vedle jezdců si svou chvilku slávy užili i pořadatelé, když jim bylo předáno ocenění jezdci za celoroční přípravu závodů a práci na závodišti.

Vyhlášením vítězů se jak pořadatelé a jezdci rozloučili se sedlčanskou kotlinou a na závodiště se vrátí opět v březnu, kdy začíná sezóna 2015.

Výsledky:

 Silvestr 2014